Galatasaray

Vakıfbank Galatasaray Taraftar Kart sayesinde takımınız ile sıkı bir bağ kuracaksınız. Galatasaray Taraftar Kart'ınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizden hem siz hem de taraftarı olduğunuz takım kazanacak. Galatasaray Taraftar Kartı ile sürpriz hediyeler kazanacak ve size özel yapılacak kampanyalardan yararlanacaksınız. Üstelik, VakıfBank Üye İşyeri fırsatlarının yanı sıra World Üye İşyeri fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Geniş üye işyeri seçeneği ile alışverişlerinizin keyfini çıkarın.

Sarı Kırmızının Öyküsü

Galatasaray Spor Kulübü'nün ilk renkleri kırmızı-beyaz'dır. Sonrasında sarı-lacivert renkler gündeme gelmiş ama bunlar da kalıcı olmamış ve Galatasaray bugünkü renklerine kavuşmuştur. Bu renklerin öyküsünü Ali Sami Yen şöyle anlatır:
"Birçok yerleri dolaştıktan sonra, nihayet Bahçekapı'daki şişman Yanko'nun dükkanına gidilerek orada zarif iki yünlü kumaşa tesadüf ettik. Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı. Tezgahtar, mahirane bir el hareketi ile kumaşların dalgalarını birleştirdi. Bir saka kuşunun başı ile kanadının yarattığı renk güzelliğine benzer bir parlaklık hasıl oldu. Ateşin içindeki renk oyunlarını görür gibi olmuştuk. Sarı-Kırmızı alevinin takımımız üstünde parıldamasını tasavvur ediyor ve bizi derhal galibiyetten galibiyete götüreceğini tahayyül ediyorduk. Nitekim de öyle oldu." Buna karşılık kuruculardan Bekir Sıtkı, söz konusu renklerin Gül Baba'nın II.Beyazıt'a verdiği sarı ve kırmızı güllerden esinlendiğini ileri sürer.

Her alışverişini gole çevir!

Vakıfbank Galatasaray Taraftar Kredi Kartını alışverişlerinde kullan, hem World fırsatlarından yararlan, hem de maç biletleri sürpriz hediyeler kazan Galatasaray'ın antrenmanlarına katılma şansı yakala. Anlaşmalı GS Store'lar ve geniş üye işyeri ağında kartının ayrıcalıklarından yararlan.

Galatasaray'ın gizli forveti sen ol!

Yaptığın alışverişler sayesinde artık Galatasaray'ın her galibiyetinde senin de payın olacak! Galatasaray transferlerini sayende yapacak! Sahayı sayende yenileyecek! Kartınla yaptığın her alışverişi Galatasaray'ın şampiyonluklarına, zaferlerine katkıda bulunacak.

Worldpuan

VakıfBank Kredi Kartı'nızla 250.000'i aşkın hem World Üye İş Yeri'nde hem de VakıfBank Üye İş Yerleri'nde yapacağınız alışverişlerinizden yağmur gibi Worldpuan kazanırsınız.
Ayrıntılı bilgiye nasıl kazanırım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kazanırım?

Türkiye'de ya da dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir noktada Worldcard'ınızla alışveriş yapın, Worldpuan kazanın!
Alışverişlerinizde World ve VakıfBank Üye İş Yerleri'ni tercih edin, daha fazla Worldpuan kazanın! World Üye İş Yerleri'nde hangi oranda puan kazanacağınızı kasaların önündeki panolardan öğrenebilirsiniz.

Nasıl Harcarım?

VakıfBank Kredi Kartı'nızla yaptığınız harcamalarda topladığınız Worldpuan'lar World ve VakıfBank Üye İş Yerleri'nde para yerine geçer.
Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.
Worldpuan'larınızla nasıl alışveriş yapabilirsiniz?
Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemeyi birikmiş Worldpuan'larınızla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Kasa görevlisi Vakıfbank Kredi Kartı'nızı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinde olduğu gibi imzalayacağınız alışveriş belgesini çıkaracaktır. Alışveriş belgenizin üzerinden harcadığınız Worldpuan'ınızı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsiniz.

Worldpuan'larınız istediğiniz ürünü almaya yetmezse?

Puanlarınızın karşılığı olan tutarı ödedikten sonra kalan tutarı da VakıfBank Kredi Kartı'nızla ödeyerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Nasıl Öğrenirim?

  • Kredi kartı hesap özetinden,
  • İnternet Bankacılığı'ndan
  • 444 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan,
  • Alışverişlerde ödeme sonrasında satış belgesinden,

Kredi kartınız ile Bankomat ve ParaBankomat'larımızı kullanarak borç bilgileri seçeneğinden Worldpuan'larınızı öğrenebilirsiniz.
Kredi Kartı Satış Belgenizden...
Alışveriş yaptığınızda üye iş yerlerinden işlem sonunda alacağınız kredi kartı ile fişleri üzerinde topladığınız puanları görebilirsiniz.
Hesap özetinizden...
Her ay adresinize gönderilen hesap özetinizden topladığınız puanları görebilirsiniz.

Sanal Alışveriş Limiti Uygulaması Nedir?

Sanal karta gereksinim duymaksızın, internet ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde –kart limitiniz dâhilinde- ayrıca belirleyeceğiniz sanal limitinizi kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu limiti 444 0 724 Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı üzerinden değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz sanal limit dâhilinde, bağlı ek kartlarınız için de ayrı ayrı sanal limit tanımlayabilirsiniz. İnternet ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişleriniz, belirlediğiniz sanal limitten düşülecektir.

Alışverişleriniz Artık Daha Hızlı

Vakıfbank Galatasaray Taraftar Kartınızın temassız özelliği ile 50 TL ve altındaki işlemlerinizi logolu üye işyerlerindeki temassız okuyuculara göstererek anında gerçekleştirin, hızlı alışverişin keyfini yaşayın.