Tanıyın

World fırsatları ile şirket harcamalarınızda kazanın

VakıfBank BusinessCard'ınız, World ve VakıfBank üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerinizde Worldpuan kazandırır. Üstelik yurtiçi ve yurtdışındaki diğer banka üye işyerlerinden de Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız Worldpuanları, World ya da VakıfBank Üye işyerlerindeki tüm alışverişlerinizde para olarak ya da MilPlus'la seyahatlerinizde uçak bileti alarak kullanabilirsiniz.

Çalışanlarınızın VakıfBank BusinessCard'ları ile kazandığı Worldpuanları, isterseniz tek bir kartta toplayabilir ve Worldpuanlarınızı kullanarak şirket harcamalarınızda tasarruf yapma fırsatı yaratabilirsiniz.

VakıfBank BusinessCard'ınızla World ve VakıfBank üye işyerlerinde sunulan taksitli ödeme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Geniş üye işyeri seçenekleri ile yüzbinlerce noktada taksitli alışveriş yaparak, şirketiniz için ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Harcamalarınızı kontrol altına alın

Düzenli olarak gönderilen, aylık BusinessCard hesap özetleri ile hesaplarınızı takip edebilir, şirket harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Aynı zamanda, harcamalarınız için yüksek tutarlı nakit taşıma riskini azaltabilirsiniz.

Peşin alışverişlerinizi kolayca taksitlendirin

PeşineTaksit! VakıfBank BusinessCard'ınız ile yapacağınız peşin alışverişlerinizi taksitlendirin, şirket harcamalarınızda ödeme kolaylığı sağlayın. TL ekstrenizde yer alan peşin alışverişlerinizi, hesap kesim tarihinden önce uygun faiz oranları ile anında taksitlendirebilirsiniz.

PeşineTaksit özelliğinden 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nı arayarak yararlanabilirsiniz.

Detay bilgi için tıklayınız.

MilPlus ile istediğiniz yere seyahat edin

MilPlus ile alışverişlerinizden kazandığınız Worldpuanlarınızı 2'ye katlayarak uçak bileti alabilirsiniz. Böylece dilediğiniz havayolu ile, dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz.

Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı otel/tur rezervasyonlarınız için de Worldpuanlarınızı 2'ye katlayabilirsiniz.

VakıfBank MilPlus'ı arayarak uygun taksit imkânlarından ve anlaşmalı otellerin ya da turların indirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

MilPlus Shuttle

İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havaalanı transferlerinde kalite ve rahatlığı yaşamak için VakıfBank MilPlus Shuttle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

MilPlus Araç Kiralama

VakıfBank MilPlus'ı arayarak size özel fiyatlar ile AVIS'ten araç kiralayabilirsiniz.

MilPlus Seyahat Danışmanlık Hizmeti

Size özel tur programları, alternatif tatiller ve sıra dışı destinasyonlar hakkında seyahat danışmanlığı alabilirsiniz.

MilPlus hizmetlerinden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için 444 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan 2-5-2'yi tuşlamanız yeterli.

MilPlus hizmet saatleri: Haftaiçi 09:00-19:00/Cumartesi 09.00 - 14:00

Milplus kampanyalarını görmek için tıklayınız

MilPlus'a İlişkin Genel Kurallar

 • Sadece uçak bileti ve otel/tur rezervasyon hizmeti alımı yapılabilir. Avans MilPlus ve otobüs bileti alımı uygulaması bulunmamaktadır.
 • Uçak bileti bedeline havalimanı vergileri dâhildir.
 • MilPlus programından alınan biletin kullanılmaması durumunda Worldpuan iadesi yapılmaz.
 • MilPlus ile Worldpuanlarını daha değerli kullanarak bilet alan ve biletini iptal ettiren kart sahiplerine puanları iade edilir. Ancak işlem masrafları müşteriden tahsil edilir
 • Uçak biletlerinin düzenlenmesinden sonra talep edilen değişikliklerde, her havayolunun uyguladığı "bilet değişiklik cezası" uygulanır ve ödeme kart sahibine aittir.
 • Kart sahipleri kendileri, eşleri, birinci derece yakınları (anne, baba, çocuk, kardeş ) için bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. (Soyadı tutmuyorsa kimlik ibrazı istenmektedir.) Asıl kart sahipleri ek kart için bilet alıyor ise bağlı ek kart eşine, birinci derece yakınına (anne, baba, çocuk, kardeş ) ait ise bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. (Soyadı tutmuyorsa kimlik ibrazı istenmektedir.) Asıl ve ek kart sahiplerinin 3. kişiler için puanlarını kullanarak seyahat harcaması yapabilmesi için aynı uçak ve/veya konaklama hizmetini kendilerinin de almış olması gerekmektedir.
 • Banka, Milplus ile alınan hizmetlerin ticari amaçlı kullanımını tespit ettiğinde, Worldpuanların daha değerli kullanımını kısıtlama ve ceza uygulama yetkisine sahiptir.
 • Bilet taleplerinin karşılanması yer durumuna bağlıdır ve düzenlenen tüm uçak biletlerinde Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği (IATA) kuralları esas alınır.
 • Taşıyıcı kuruluşun yolcu bileti üzerinde belirtmiş olduğu koşul ve kuralları kart hamili peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Düzenlenen biletler kart sahibinin e-posta adresine elektronik ortamda gönderilir. Taşıyıcı kuruluşun elektronik bilet uygulaması bulunmuyor ise biletler kart hamilinin belirteceği adrese kurye ile teslim edilir.
 • Yolculuk sırasında yaşanabilecek sorunlarda ve kaza durumlarında bankanın hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Uzun/kısa mesafe, ekonomi/business class, tek yön/ gidiş-dönüş bilet farkı gözetmeksizin iç hatlar biletlerinde 20 TL, dış hatlar biletlerinde 70 TL servis ücreti alınmaktadır. Servis ücreti, alınan bilet bedeline dahil edilmektedir.
 • VakıfBank, Worldpuan kullanım kurallarını ve puan değerlerini belirlemeye ve değiştirmeye yetkilidir.

Yurtdışı alışverişlerinizi yabancı para hesap özeti ile takip edin

Yurtdışı seyahatlerinizde yapacağınız alışverişlerinizi USD hesap özetinden takip edebilirsiniz. Böylece, yurtdışı alışverişlerinizin ödemelerini USD döviz cinsi üzerinden yapabilirsiniz.

Esnek hesap kesim tarihi seçenekleri ile ödemelerinizi kolaylaştırın

VakıfBank BusinessCard'ınız için nakit akışınıza göre 8 farklı hesap kesim tarihi seçeneklerinden birini seçebilirsiniz

Çalışanlarınıza ek kart verin

Belirleyeceğiniz limitler dâhilinde, çalışanlarınıza istediğiniz sayıda ek kart talep edebilir ve bu kartlardan yapılan harcamaları hesap özetlerinden kontrol edebilirsiniz.

Kartınızdan nakit çekin

Acil nakit ihtiyaçlarınız için; yurtiçinde tüm banka şubeleri ve ATM'lerinden yurtdışında ise, Visa/MasterCard logolu banka şubelerinden ve ATM'lerden ilgili ülkenin para birimi ile limitiniz dâhilinde nakit çekebilirsiniz.

7/24 Asistans Hizmetleri her an yanınızda...

Asistans 7/24'ten yararlanmak için 444 0 724 arayın!

Concierge Hizmetleri

Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon Hizmeti
Yurtiçi ve yurtdışındaki konser, tiyatro, opera, bale vb etkinlik bilgilerini öğrenebilir, istediğiniz etkinliğin biletini satın alarak adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hediye Alımı ve Çiçek Gönderimi Hizmeti
Yurtiçinde ve yurtdışında sevdiklerinize ve yakınlarınıza hediye alabilir ve istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Kitap, CD, VCD ve DVD Siparişi Hizmeti
Yurtiçinde ve yurtdışında arzu ettiğiniz kitap, CD, VCD veya DVD için sipariş verebilir, istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmeti
Araca ihtiyaç duyduğunuz anda araçlarla ve araç kiralama şirketleriyle ilgili her türlü bilgiyi 7/24 Asistans Hizmetleri'nden öğrenebilirsiniz.

Rezervasyon Hizmetleri

Uçuş Bilgi, Rezervasyon ve Bilet Alımı
Uçuş bilgilerini öğrenebilir, uçak rezervasyonlarınızı ve uçuşla ilgili değişiklikleri yaptırabilirsiniz. Dilerseniz biletinizin adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Otel, Restoran vb. Rezervasyon ve Bilgi Servisi
Yurtiçi ve yurtdışındaki otel veya restoran bilgilerini alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Feribot, Otobüs, Tren Rezervasyon ve Bilet Alımı
Feribot, otobüs, tren saat ve ücretleri konusunda bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir ve bilet satın alabilirsiniz. Dilerseniz biletinizin adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Seyahat Acil Durum Yardımı

Kayıp Bagajın Bulunması ve Ulaştırılması
Bagajınızın kaybolması durumunda, ilgili raporların hazırlanması ve bagajların bulunması için 7/24 Asistans Hizmetleri gereken görüşmeleri yapar, işlemleri sürdürür ve kontrol işlemlerinizi gerçekleştirir.

Acil Durumlarda Nakit Avans
Kaza veya hastalık sonucu nakte ihtiyacınız olması durumunda, 15 gün içinde geri ödeme koşuluyla 1000 USD limit dahilinde nakit avans talep edebilirsiniz. Bu hizmet, yurtdışı gidiş-dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard'ınızla almanız koşuyla geçerlidir.

Kırılan/Kaybolan/Çalınan Gözlük ve Protez Temini
Kırılan, kaybolan ya da çalınan gözlük veya protezinizin, tüm masrafları size ait olmak üzere, tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ülkeye Öngörülemeyen Dönüş Sonucu Seyahat
Kanuni ikametgâhınızda meydana gelen hasar veya 1. dereceden akrabanızın vefatı nedeniyle yolculuk yapamamanız sonucu oluşan seyahat masraflarınız, 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır.

Seyahat Öncesi Bilgilendirme
Yurtdışında seyahate gitmeyi planladığınız ülkeler/bölgelerle ilgili hava durumu, kültürel faaliyetler vb. konuda her tür bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca, seyahatiniz sırasında pasaport ve/veya uçak biletinizin kaybolması durumunda başvurulması gereken yerler konusunda da bilgi alabilirsiniz.

Araç Teknik Yardımı

Araç Bilgi Hattı
Araç bilgi hattı ile çekici, tamirhane ve yetkili servis gibi ihtiyaç duyabileceğiniz firmaların iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Aracınızın Çekilmesi ve Gezici Servis Gönderilmesi Hizmeti
Aracınızın arızalanması, kaza geçirmesi ya da benzininin bitmesi durumunda, tercihinize göre bulunduğu yerden en yakın tamirhane veya benzin istasyonuna çekilmesi sağlanır ya da gezici bir tamir ekibi gönderilir.

Araç Seyahat Yardımı
İkamet edilen il dışında seyahatte iken aracınızın arıza veya kaza sonucu hareketsiz duruma düşmesi ve onarımının aynı gün içinde gerçekleştirilememesi durumunda konaklama ve ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konaklama Hizmeti
Sizin ve ailenizin otel masrafları 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır.

Ulaşım Hizmeti
Konaklama hizmeti yerine ulaşım hizmetinin tercih edilmesi durumunda; siz ve aileniz için en uygun ulaşım aracı, 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından ücretsiz olarak sağlanır.

Sağlık Hizmetleri

Ambulans Hizmeti
Hastalanmanız halinde; tıbbi gözetim altında bir ambulans ile şehiriçi veya şehirdışında uygun bir tıbbi merkeze veya kanuni ikametgâhınıza ulaştırılmanız için ücret karşılığı organizasyon hizmeti alabilirsiniz.

İndrimli Hastane Hizmeti
VakıfBank BusinessCard'ınızla Türkiye'deki anlaşmalı hastanelerden indirimli hizmet alabilirsiniz.

Check-Up Organizasyonu
Dilerseniz ücretsiz olarak check-up organizasyonu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane Hizmeti
Türkiye genelinde, nöbetçi eczane adres ve telefon bilgilerini 7 gün 24 saat ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Eve Doktor, Hemşire, İlaç, Medikal Malzeme ve Fizyoterapist Gönderimi
Doktora gidilememesi gibi acil durumlarda eve, yılda iki kez;

 • 200 TL'ye kadar doktor,
 • 100 TL'ye kadar hemşire ve fizyoterapist,
 • Ya da bedelini ödeyerek ilaç ve medikal malzeme gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Tıbbi Danışma Hizmeti
7/24 Asistans Hizmetlerinden, 24 saat telefonla tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Aktardığınız bilgilerin tümü konusunda uzman doktorlar tarafından analiz edilerek en fazla 6 saat içerisinde, tıbbi konsültasyon yerine geçmeyen veya reçete nedeni olmayan, sadece öğüt niteliğinde olan bir yanıt tarafınıza iletilir.

Ev Yardım Hizmeti

Dahili Tesisat Hizmeti
Konutunuzun elektrik veya su tesisatında meydana gelen bir sorun olması durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden tesisatçı veya elektrikçi gönderilir.

Çilingir Hizmeti
Anahtarınızı kaybetmeniz ya da unutmanız halinde en kısa sürede çilingir gönderilir. Çilingir hizmetinden yılda 3 defa olmak üzere en fazla 80 TL tutarında yararlanabilirsiniz.

Cam Hizmeti
Konutunuzun camlarının kırılması durumunda, cam onarımına ilişkin hizmet alınabilecek en yakın uzman kişi adresinize yönlendirilir. Cam onarımına ilişkin (işçilik ve cam masrafları dahil) hizmetlerden yılda 3 defa olmak üzere en fazla 80 TL tutarında yararlanabilirsiniz.

Konut Bilgi Hattı
Konutunuzla ilgili işlemler için (ısıtıcı ve havalandırma, boya, anten, marangoz, elektrikli ev aleti tamircileri, vb) uygun hizmet sağlayıcılarının iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Evcil Hayvan ve Çiçek Bakımı Hizmeti
İstediğiniz zaman evcil hayvanlarınızın bakımı hakkında bilgi alabilir, veterinerlerin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, evde yetiştirdiğiniz çiçekler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Danışma Hattı
Herhangi bir mali konuda bilgi edinebilir, mali müşavir tavsiyesi alabilirsiniz.

Taksitli nakit avans çekin

Taksitli nakit avans hizmeti sayesinde, VakıfBank BusinessCard'ınızla nakit ihtiyacınızı giderebilir, 9 aya varan taksit imkânıyla ödemelerinizde kolaylık ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

Taksitli nakit avans işlemlerinizi;

 • Bankamız ATM'lerinden
 • Şubelerimizden

gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya detayları için tıklayınız.

Sanal Alışveriş Limiti Uygulaması Nedir?

Sanal karta gereksinim duymaksızın, internet ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde –kart limitiniz dâhilinde- ayrıca belirleyeceğiniz sanal limitinizi kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu limiti 444 0 724 Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı üzerinden değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz sanal limit dâhilinde, bağlı ek kartlarınız için de ayrı ayrı sanal limit tanımlayabilirsiniz. İnternet ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişleriniz, belirlediğiniz sanal limitten düşülecektir.

Alışverişleriniz Artık Daha Hızlı

Vakıfbank Business Kartınızın temassız özelliği ile 50 TL ve altındaki işlemlerinizi logolu üye işyerlerindeki temassız okuyuculara göstererek anında gerçekleştirin, hızlı alışverişin keyfini yaşayın.

Cemile Sultan Korusu'nda %10 İndirim

Cemile Sultan Korusu’nda yer alan Koru Restoran, Hünkar Köşk, Sultan Köşk ve diğer tüm restoranlarda VakıfBank BusinessCard'ımıza özel %10 indirim verilmektedir.